O nás

David Majer

David Majer / realitní specialista

Jsem realitní specialista a pracuji pro realitní kancelář RE/MAX Alfa. Jsem autorem e-booku, "7 chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze", kde se dělím o své KNOW-HOW, aby se prodávající na pražském realitním trhu sami neztratili.

Lidé, kteří se rozhodnout prodávat byt bez makléře a férové realitní kanceláře v zádech, v e-booku získají rady, jakým chybám se při prodeji vyhnout, aby prodej bytu dopadl úspěšně.

Lucie Majerová / realitní specialista

Lucie pracuje jako realitní specialista v RE/MAX Alfa a je rozená koordinátorka. Každý prodej nemovitosti s klienty naplánuje do nejmenších detailů. Jejím cílem je, aby jak prodávající tak i kupující dostali špičkové služby.

Cílevědomost a profesionalita je důvodem, proč si klienti Lucku tak žádají. Lucie po 17 letech života v Londýně hovoří plyně anglicky.

Jak to děláme?

Při práci realitního specialisty používáme moderní technologie, nástroje a především internet. Snažíme se klientům při prodeji bytu, tak i při jeho koupi vše maximálně usnadnit, dodávat maximum informací a především rychle komunikovat.

Pro prodávající jsme vytvořili web Jak prodat v Praze byt, kde je možné získat online odhad nemovitosti zdarma na pár kliků. Taky zde lidé, kteří byt prodávají sami bez realitky mohou vložit svou inzerci ke kontrole, v případě že se jim prodej nedaří a David jim poradím, kde dělají v inzerci a prodeji chybu.

David také napsal e-book, 7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze, který si stáhlo už více jak 850 prodávajících a najdete v něm 61 stránek informací k prodeji bytu.

Pro ty co byt hledají, jsme s Lucií vytvořili tento web, kde můžete zadat poptávku bytu, který hledáte ke koupi. Denně vidíme situace, kdy se byt prodá někomu "před nosem" jen proto, že nebyl dost rychlý, protože se o bytě dozvěděl pozdě a nestihl si včas domluvit prohlídku.

Oba jsme vášnivými zastánci férového jednání na realitním trhu. Prodávajícím klientům také díky home stagingu zdarma pomáháme dosáhnout nejvyšší prodejní ceny. Pro kupující máme již při prohlídce bytu připraveny všechny důležité informace v elektronické podobě.

Nikdy se tak nestane, že bychom pro kupujícího neměli k nahlédnutí kartu bytu, postup koupě krok za krokem, list vlastnictví, poplatky, návrh rezervační a kupní smlouvy a další podklady k tomu, aby se rozhodnutí o koupi nemuselo zbytečně odkládat.